Przewozy busem do Luksemburga

Przewozy busem do Luksemburga, podobnie jak do innych krajów Beneluksu, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Luksemburg jest najmniejszym państwem Unii Europejskiej, a jednocześnie najbogatszym. Ze względu na bardzo korzystne przepisy podatkowe i warunki do prowadzenia działalności gospodarczej, w Luksemburgu ma siedzibę wiele firm, które zatrudniają pracowników z całej Europy, w tym także z Polski. Z naszych busów do Luksemburga korzystają przede wszystkim osoby pracujące na terenie tego kraju, a także osoby chcące odwiedzić swoich bliskich i turyści. Realizujemy również transport osób busami do Belgii i Holandii.

Dlaczego warto wybrać bus do Luksemburga?

Nasze busy do Luksemburga są doskonałą alternatywą dla transportu lotniczego. Podróż busem z Polski trwa kilka godzin, ale jest realizowana w systemie door-to-door na terenie całego Luksemburga. Nie musisz martwić się o to, w jaki sposób dotrzesz z lotniska do miejsca docelowego. Naszym busem dojedziesz bezpośrednio pod wskazany adres!

Co zobaczyć w Luksemburgu?

Luksemburg jest bardzo ciekawym, choć niedocenianym turystycznie krajem. Podróżując naszym busem do Luksemburga, można podziwiać malownicze krajobrazy, a także liczne zamki, jak np. zamki w Larochette, Beaufort czy Vianden. Oprócz samej stolicy pełnej zabytkowych uliczek, knajpek i kamienic oraz zamków rozsianych na terenie całego kraju, warto odwiedzić również region Mullethal, nazywany luksemburską „Małą Szwajcarią”, który słynie z przepięknych zielonych lasów i Różnorodnych formacji skalnych.

Wybierając busy naszej firmy, masz pewność, że dojedziesz do Luksemburga bezpiecznie i punktualnie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach zarobkowych, czy turystycznie, przewóz osób do Luksemburga komfortowym busem jest dobrym wyborem. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.