Busy do Belgii

Komfortowe przejazdy busem do Belgii

Belgia to kierunek, który często pomijany jest przez przewoźników. U nas jest inaczej. Nasze busy do Belgii wyjeżdżają co drugi dzień. Sam przejazd zajmuje kilkanaście godzin i odbywa się w komfortowych warunkach. Dzięki wygodzie, jaką oferują busy, nawet tak długa podróż nie jest męcząca. W przeciwieństwie do samolotów, które mogą być opóźnione lub nawet odwołane, podróż busem do Belgii jest pewna. Wybierając bus, masz gwarancję terminowego dotarcia na miejsce. Nasze busy poruszają się po sprawdzonych trasach, a kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych. Wszystko to sprawia, że wybierając firmę Thunder, dotrzesz do Belgii szybko, niedrogo i – co najważniejsze – bezpiecznie.

Dlaczego warto wybrać się busem do Belgii

Belgia, choć nie jest dużym krajem, ma wiele do zaoferowania. Pasażerowie naszych busów podróżują do Belgii nie tylko w celach zarobkowych, ale też turystycznych. Belgijskie miasta pełne są urokliwych uliczek, zabytkowej architektury, zamków i innych ciekawych obiektów. Nie brakuje licznych muzeów i galerii sztuki. Sama Bruksela, czyli stolica Belgii jest bogatym w atrakcje, wielokulturowym miastem, w którym doskonale przenika się historia z nowoczesnością. Będąc w Belgii, warto też odwiedzić takie miasta jak Brugia Antwerpia czy Gandawa, która słynie z imponującego średniowiecznego zamku.

Realizujemy przewozy busem z Polski do każdego miasta w Belgii. Bez względu na to, czy podróżujesz do Belgii do pracy, czy w celach turystycznych, przewóz busem jest dobrym wyborem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.