O zespole

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dla nas przewóz osób nie ogranicza się do suchego kontaktu pasażera z kierowcą podczas płacenia za bilet. Cenimy sobie zadowolenie klientów, dlatego staramy się podchodzić do każdego indywidualnie i elastycznie!

Chętnie telefonicznie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Umówimy się co do ilości bagażu oraz celu Twojej podróży – by punktualnie dowieść wszystkich pasażerów pod indywidualnie wskazany adres.

Dzień przed wyjazdem osobiście informujemy Cię o dokładnym terminie odjazdu oraz planowanej godzinie przyjazdu na miejsce. Podczas podróży kierowca również chętnie pomoże i rozwieje wątpliwości. Jeśli masz ochotę na postój – wystarczy o niego poprosić! Na pewno wspólnie z kierowcą i resztą pasażerów dojdziecie do porozumienia.

ZESPÓŁ

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w transporcie i przewozach osób na Śląsku oraz międzynarodowo. Kierowcy ukończyli konieczne kursy i mają ważne certyfikaty. Świetne umiejętności i odpowiednia technika jazdy sprawi, że podróż minie bezpiecznie i w miłej, odprężającej atmosferze.

Nasi klienci chwalą nas za:

  • dobry kontakt,
  • indywidualne podejście i elastyczność,
  • punktualność,
  • profesjonalizm,
  • uprzejmą, miłą atmosferę podróży,
  • dostosowywanie się do potrzeb pasażera – postoje i przystanki do uzgodnienia!
referencje2przewozy do holandii z katowic przewozy do niemiec z katowic

Dzięki systematycznemu rozwojowi oraz zaangażowaniu wielu ludzi, a także dzięki współpracy z innymi firmami jesteśmy w stanie stale poszerzać wachlarz usług – po to, by każdy pasażer podróżował z nami w jak najlepszych warunkach!

Zapoznaj się z ofertą przewozu osób i wynajmu busa – Śląsk i przewozy międzynarodowe. Sprawdź nasze busy do Monachium.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

  • Facebook