Busy do Polski

Busy do Polski

Busy do Polski

Polacy coraz częściej podróżują za zachodnią granicę. Wśród najpopularniejszych kierunków wyjazdów od lat znajdują się Niemcy, Holandia oraz Belgia. Zorganizowanie przejazdu do tych państw to zwykle nie lada wyzwanie logistyczne. Trzeba znaleźć firmę transportową, kursującą busami na tej trasie – punktualnie, komfortowo i bezpiecznie. A przy tym w przystępnych cenach, które nie zrujnują kieszeni podróżującego.

Wszystkie te cechy łączy oferta firmy transportowej THUNDER ze Śląska. Jako specjaliści od krajowego i międzynarodowego przewozu osób, stworzyliśmy unikalną usługę przewozu busami do Polski z Holandii, Niemiec i Belgii. Dedykujemy ją wszystkim osobom, poszukującym wysokiej jakości przewozów w niskich cenach. Do rezerwacji miejsc zachęcamy przede wszystkim:

  • pasażerów indywidualnych, mieszkających lub odwiedzających rodzinę poza krajem,
  • właścicieli firm, wysyłających pracowników do pracy za granicą,
  • agencje pracy, najmujące do pracowników do pracy na zachodzie Europy.

Pewny powrót do kraju? Postaw na busy do Polski!

Wiemy doskonale, że długie podróże potrafią być męczące i stresujące. Niewygodne siedzenia, brak zaufania do stylu jazdy kierowcy czy problem z większym bagażem to niedogodności, z którymi sami napotykaliśmy się wielokrotnie, korzystając z zorganizowanego przewozu osób. Śląsk to region, którego mieszkańcom zapewniamy nowy wymiar podróżowania, wypracowany przez lata naszej działalności w branży transportowej. Co sprawia, że nasza oferta jest tak atrakcyjna?

Przewóz na miarę potrzeb

Nasze busy do Polski kursują cztery razy w tygodniu z centralnych i południowych Niemiec – w tym z Hannoveru, Norymbergi i Stuttgartu, Holandii – Hagi, Rotterdamu i Eindhoven oraz Belgii – Brukseli, Antwerpii i innych miast. Pasażerów odbieramy pod wskazanym przez nich adresem i dowozimy punktualnie do miast województwa dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Każdorazowo trasę przejazdu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pasażerów.

Komfort podróży

Udowadniamy, że wielogodzinny przewóz z Niemiec, Holandii czy Belgii do Polski nie musi być przykrą koniecznością, a wygodną przyjemnością. Zawdzięczamy to nowoczesnej flocie busów marki Renault Trafic, którymi obsługujemy wszystkie kursy. Na pokładzie busów znajdują się takie udogodnienia jak regulowane fotele, klimatyzacja czy pojemny bagaż.

Bezpieczeństwo jazdy

Naszym priorytetem jest pewne dostarczenie pasażerów busami do Polski z Niemiec (m.in. z Monachium, Holandii czy Belgii. Dlatego zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy posiadają ważne badania lekarskie, potwierdzające ich zdolność do przewozu osób.

Tani transport

Przewóz busem to przystępna cenowo alternatywa dla drogich połączeń lotniczych. Naszym pasażerom gwarantujemy niezmiennie niskie koszty wysokiej jakości przewozów międzynarodowych. Nie wierzysz? Zarezerwuj już dziś miejsce i usiądź z wrażenia – w naszym busie!

  • Facebook