Busy do Monachium

Busy do Monachium

Busy do Monachium
Monachium to jedno z głównych miast południowych Niemiec, stolica kraju związkowego Bawaria. Od lat stanowi ono dla dużej liczby Polaków częsty cel podróży – zarówno zarobkowych, jak i tych turystycznych. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na profesjonalne usługi transportowe na terenie kraju zachodnich sąsiadów, stworzyliśmy unikalną ofertę firmy przewozowej THUNDER ze Śląska. Nasze busy do Monachium z Polski to gwarancja komfortowego i bezpiecznego przejazdu za granicę w konkurencyjnych cenach.

Pracujesz na co dzień w Monachium lub okolicy? Masz w tym mieście rodzinę, którą chcesz odwiedzić? A może planujesz zwiedzanie Bawarii w gronie znajomych? Zapraszamy do wspólnej podróży z Polski do Monachium! Busy THUNDER to gwarancja przyjemności podróży nawet na najdłuższych dystansach. Zawdzięczamy to przede wszystkim:

  • wysokiej klasy busom znanej i cenionej marki Renault Trafic, wyposażonym w klimatyzację, pojemny bagażnik i regulowane siedzenia, sprzyjające relaksowi na trasie,
  • licencjonowanym kierowcom z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób, którzy dbają o bezpieczeństw i wygodę pasażerów, podróżujących z nami do Monachium,
  • niskim cenom przejazdów z Polski do Monachium, które sprawiają, że transport busami to doskonała alternatywa dla drogich połączeń lotniczych lub kosztownych podróży samochodami osobowymi.

Do mailowej i telefonicznej rezerwacji miejsc zachęcamy zarówno pasażerów indywidualnych, właścicieli firm z różnych branż, jak i agencje najmujące pracowników do pracy w Monachium i okolicznych miastach.

Spod drzwi do drzwi? Busy do Monachium tak kursują!

Kompleksowo dbamy o komfort zagranicznego przewozu osób. Śląsk, Małopolska, Dolny Śląsk, Podkarpacie oraz Opolszczyzna to regiony południowej Polski, z których odbieramy pasażerów spod ich domów lub innych wskazanych przez nich miejsc. Kursujemy niezmiennie 4 razy w tygodniu – we wtorki, czwartki, soboty i niedziele, a trasę przejazdu i przystanki zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb pasażerów. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by dowieźć ich punktualnie pod wskazany adres w Monachium lub okolicy.

Zarezerwuj teraz przewóz do Monachium z Katowic, Opola, Wrocławia lub innych miast na trasie przejazdu oraz powrotne busy do Polski.

  • Facebook